Aktuálně

Hledáme nového koordinátora / koordinátorku

26. 2. 2013

DOPRAVNÍ FEDERACE o. s. HLEDÁ KOORDINÁTORA / KOORDINÁTORKU

Náplň práce:

- koordinace projektů a zodpovědnost za jejich realizaci

- administrace a správa webu (redakční systém)

- správa a aktualizace databází

- podíl na plánování a fundraisingu

- komunikace navenek (ministerstva, obce) a mezi členy

- PR (média, facebook, web)

- samostatná organizace seminářů a workshopů

Požadavky:

- student nebo absolvent VŠ

- základní orientace v problematice dopravy a ochrany životního prostředí

- zodpovědnost a samostatnost

- dobré komunikační schopnosti slovem i písmem

- uživatelská znalost MS Office a internetu

- dobrá znalost angličtiny (psaní projektů, komunikace s donory)

- povědomí o činnosti občanských sdružení výhodou

Nabízíme:

- 0,5 úvazku na PP

- flexibilní pracovní dobu

- pracovní notebook

- pracoviště v centru Prahy

- zázemí předních českých ekologických organizací

- práci se společenským přesahem vhodnou pro aktivní občany

- dobré platové podmínky v rámci neziskového sektoru

Životopisy s motivačním dopisem posílejte do 17. března 2013 na info@dopravnifederace.cz.

Nástup možný od dubna 2013.

Úvod | Mapa obcí | O nás | Témata | Aktuality | Publikace | Kontakt